Styrelsen

 foto_saknas_

Ordförande Matilda Nygren matilda@idp-as.no 073-6009260

malin.jpg

Sekreterare Malin Johansson mdj@bredband.net  072-3298931

foto_saknas_

Kassör Laila Gudmunds  lailagudmunds@hotmail.com 070-6841049

foto_saknas_

Ledamot Carina Halvarsson carina.halvarsson68@telia.com 

Henrik

Ledamot Henrik Gryth  henrik.gryth@outlook.com 073-0692992

Emma

Ledamot Emma Landegren  emma-landegren@hotmail.com 073-0987422

Elin eriksson

Suppleant Elin Eriksson  elin_e_@hotmail.com

foto_saknas_

Suppleant Rita Ohlson rita.ohlson@telia.com

Annonser

Kommentera

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com Logo

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut / Ändra )

Twitter-bild

Du kommenterar med ditt Twitter-konto. Logga ut / Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut / Ändra )

Google+-foto

Du kommenterar med ditt Google+-konto. Logga ut / Ändra )

Ansluter till %s